Informacje /

Poniżej poznasz najważniejsze informacje o domku

O domku

W Borach Tucholskich (czerwony znaczek na mapie) w niewielkiej wiosce  Skrzynia (tak małej, że jest zaznaczona jako "Osada. Nadleśnictwo Lubichowo"), położonej niedaleko Skórcza (12km)  stoi urokliwie usytuowany domek (N53° 43.805' E018° 25.376').

Oferujemy wynajem domku od czerwca do września. Piękna okolica zaprasza do spacerów i wycieczek rowerowych oraz grillowania. Położenie domku sprzyja wędkarzom, gdyż w pobliskim Jeziorze Słonym pływa mnóstwo ryb. Dla bardziej leniwych, ale też chcących doświadczyć uroków bliskości lasu, wystarczy wyjść na taras, żeby posłuchać śpiewu ptaków i wypatrzyć jakieś ciekawe gatunki. Dodatkowo jak ktoś ma szczęście, jest szansa na zobaczenie hasającej w koronach drzew wiewiórki (wiewiórki można próbować oswoić orzechami :) ).

Na piętrze, na które wchodzimy po stromych schodach znajdują się trzy sypialnie (pokój 1 - łóżko podwójne,  pokój 2 - łóżko podwójne  i pokój 3 - 2 spania  pojedyńcze). Piętro jest jedynym miejscem, gdzie można spać (fotel 3-osobowy znajdujący się na parterze nie jest rozkładany, nie nadaje się do spania - było wielu, których próbowało na nim spać, ale nikt się nie wyspał).

Na parterze jest salonik (z kominkiem (kozą) wraz z zapasem drewna) połączony z aneksem kuchennym. Kuchnia jest wyposażona w kuchenkę gazową, lodówkę, mikrofalę, komplet garnków, sztućców, talerzy szklanek i innych naczyń przydatnych w domu. 

W łazience z WC i prysznicem każdy może umyć się po upalnym dniu. Ciepłej wody dostarcza ogrzewacz przepływowy, więc na pewno jej nie zabraknie.

W domku nie ma telewizora ani Internetu, ale wiadomości czy muzyki można posłuchać z radia.

Pod domkiem znajduje się garaż, w którym można zaparkować ukochany rower, Samochód raczej nie wjedzie. Dzieci mogą biegać po trawniku pod czujnym okiem rodziców wypoczywających na tarasie.

Oprócz dzieci i samochodu (ewentualnie żony/męża) można również zabrać psa, jednak jedynie po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem domku. W przypadku chęci zabrania innego zwięrzęcia futerkowego również należy uzyskać zgodę właściciela. Szczelne ogrodzenie zapobiegnie nieautoryzowanym wycieczkom pupila.